اجرای طرح کرامت در ۳۲۰ منطقه حاشیه‌نشین کشور

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، فرشاد عالی ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از طرح اقتصاد مقاومتی سپاه پاسداران استان البرز، اظهار کرد: بسیج سازندگی استان البرز به‌خوبی توانسته شبکه عظیم بسیج را در خدمت‌رسانی و اشتغال‌زایی ساماندهی کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج سازندگی کشور تأکید کرد: بسیج سازندگی تعامل با ارگان‌های مختلف در راستای خدمت‌رسانی به مستضعفان را در دستور کار دارد.

عالی با اشاره به اینکه طی هفده سال گذشته بیش از ۱۲۰ پروژه در عرصه مرمت، بازسازی، احداث و زیباسازی توسط بسیج سازندگی انجام‌شده است، گفت: بسیج سازندگی به‌منظور خدمت‌رسانی به ۳۲۰ منطقه آسیب‌پذیر و حاشیه‌نشین در شهرهای کوچک و بزرگ کشور اجرای طرحی به نام طرح کرامت را در دستور کار دارد.

وی تعامل دستگاه‌های اجرایی کشور با بسیج سازندگی را مهم ارزیابی کرد و گفت: شش هزار و ۵۰۰ گروه جهادی به‌صورت یک شبکه منسجم و هدایت‌شده در کشور مشغول فعالیت هستند که این مهم قابلیت ارتقا دارد زیرا بسیج سازندگی در راستای آبادانی شهرها بدون هیچ چشم‌داشتی کار می‌کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی بسیج سازندگی کشور با اشاره به تعامل ۱۸ دستگاه اجرایی کشور با بسیج سازندگی، گفت: بسیج سازندگی سالانه عملیات آبخیزداری در ۵۰۰ هزار هکتار از اراضی کشور را انجام می‌دهد.

عالی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی سال گذشته واکسیناسیون ۱۵ میلیون قطعه طیور بومی را در ۱۲ استان کشور طی سه روز انجام داد، گفت: این مهم رکوردی بی‌نظیر برای بسیج سازندگی محسوب می‌شود.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *