امسال ۱.۵ تن مواد مخدر در استان همدان کشف شد

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حاجی محمد مهدیان‌نسب ظهر سه شنبه در همایش سراسری روسا و فرماندهان کوپ انتظامی استان همدان با بیان اینکه نیروی انتظامی استان همدان ۱۳۴۰ طرح را از ابتدای امسال تاکنون در حوزه پیشگیری و مقابله با جرم اجرا کرده است، گفت: طی این مدت ۱۶۰ هزار تماس با فوریت‌های پلیس برقرار شده است.

وی به انجام ۲۰ هزار بازرسی از اصناف مختلف در همدان اشاره کرد و بابیان اینکه امسال یک و نیم تن مواد مخدر در استان همدان کشف شد که نسبت به سال گذشته ۴۳ درصد افزایش دارد، گفت: کشف قرص‌های غیرمجاز از مهمترین محموله‌های کشف شده بوده است.

فرمانده انتظامی استان همدان از کشف و انهدام ۲۹ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان همدان خبر داد و گفت: در این زمینه ۲ هزار و ۹۰۰ قاچاقچی و ۳۶۳ معتاد دستگیر شده اند.

مهدیان‌نسب بیشترین فراوانی جرم در فضای مجازی را مزاحمت و برداشت اینترنتی از حساب دانست و با اشاره به اینکه ۴۵ عملیات کشف کالای قاچاق از ابتدای امسال در استان همدان انجام شده است، گفت: امسال ۱۸ اولویت ماموریتی نیروی انتظامی در اتاق‌های فکر تحلیل شد.

وی با بیان اینکه امسال استان همدان در کشف کالای قاچاق وضعیت خوبی دارد، گفت: امسال ۴۸ باند کالای قاچاق در استان همدان منهدم شد که ارزش کالاهای کشف شده از آن ها ۷۵ میلیارد تومان بوده است.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه ۹۱ سارق حرفه‌ای شناسایی و دستگیر شده اند، افزود: در حوزه بازرسی و پاسخگویی سامانه ۱۱۰ حدود ۵۰۰ نفر خدمات پلیس ۱۱۰ را دریافت کرده‌اند.

وی از کاهش ۵ درصد تصادفات فوتی در همدان خبر داد و گفت: امسال ۱۴ درصد کاهش تصادفات در استان همدان گزارش شده است.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *