اپل آی دی چیست ؟

اپل آی دی چیست ؟

اپل آی دی یا اکانت آیتونز در واقع شناسه شما در اپل است. شما برای استفاده از فروشگاه اپل، آی کلود، آی مسیج، فیس تایم، گیم سنتر و اکثر بخش های آنلاین آی دیوایس خود نیاز به یک اپل آی دی دارید. درباره ما

شما با داشتن یک اپل آی دی به راحتی، خود می توانید از اپ استور آیتونز، اپلیکیشن دانلود کرده و از آن لذت ببرید. در این سایت ما اپل آی دی شما را ایجاد و راه را برای ریختن اپلیکیشن ها توسط خودتان هموار می کنیم. در صورتی که بعد از دریافت اطلاعات اپل آی دی خود با مشکلی برخورد کردید با ما تماس بگیرید.

۵ دلیل برای ساخت اپل آی دی و استفاده آن  تماس با ما

۱- دانلود اپلیکیشن از اپل آیدی پرو

اولین و مهم ترین دلیلی که کاربران اپل آی دی می سازند ،‌ دانلود اپلیکیشن های متنوع از اپ استور و مک استور استفاده آنها در iDevice و مهم ترین موضوع در استفاده در دستگاه می باشد.

دانلود اپلیکیشن از اپل آیدی پرو

۲- استفاده از Find my iPhone

فرض کنید که iPhone خود را جایی جا گذاشته اید و یا به سرقت رفته است ! اگر اپلیکیشن Find my iPhone را از قبل بر روی آن نصب کرده باشید و با اپل آی دی خود sing in کرده باشید می توانید آن را درصورتی که به اینترنت وصل باشد (البته در آی فون وضعیت کمی بهتر است) ردیابی کرده و یا قفل کنید و حتی صدای زنگی از آن در بیاورید که مورد آخر خیلی به درد کسانی می خورد که گوشی خود را در خانه گم می کنند و می توانند به وسیله این اپیکیشن و البته اپل آی دی دستگاه خود را پیدا کنند.

استفاده از Find my iPhone

۳-سینک شدن اپ ها ، موزیک ها و فیلم ها

اگر از چند iDevice استفاده می کنید می توانید به فعال کردن گزینه sync در Settings اپلیکیشن ،‌ موزیک و فیلم هایی را که در یک دستگاه دانلود کرده اید در چند دستگاه دیگراتان هم داشته باشید که این امر هم با وارد کردن و ثبت کردن اپل آی دی به وجود می آید .

سینک شدن اپ ها ، موزیک ها و فیلم هاآموزش وریفای 

۴- ایمیل iCloud

با ساخت اپل آی دی شما صاحب یک ایمیل iCloud می شوید و می توانید به وسیله آن بسیاری از اطلاعات خود را با دستگاه های دیگر سینک کنید و امکان استفاده از میل باکس هم دارید . همچنین به وسیله iCloud می توانید از طریق اینترنت به iWork دسترسی داشته باشید (امکان معرفی شده در wwdc 2013 )واز آن استفاده کنید .    خرید اپل آیدی

۵-استفاده از iMessage

یکی دیگر از امکاناتی که اپل آی دی برای شما فراهم می کند استفاده از iMessage که سرویس رایگان ارتباطی بین دستگاه های اپل می باشد که ارتباطی خوبی بین iDevice های دیگر دوستانتان را فراهم می سازد.

اپل آیدی و کاربرد آن

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاه برای “اپل آی دی چیست ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *