بیش از ۱۰۰ اصله درخت در مشگین شهر شکست

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، با وجود هشدارهای مکرر هواشناسی استان مبنی بر وقوع تندباد، متأسفانه مخاطرات طبیعی اینبار نیز به شهرستان‌های استان خسارت وارد ساخت.

در دو روز گذشته با وقوع تندباد علاوه بر اینکه تردد شهروندان مختل شده و دید عمومی در جاده‌ها و خیابان‌ها کاهش یافته است، تندباد موجب ریزش دیوارها، شکستن درختان، قطعی برق و خسارت به باغات شده است.

بطوریکه فرماندار مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: به دلیل وزش بادهای تند در دو روز گذشته قطعی‌های مقطعی برق داشتیم.

میرعلی رحیمی زاد تصریح کرد: قطعی برق که البته بیش از نیم ساعت به درازا نکشیده رفع شده و در حال حاضر هیچ مشکلی در خصوص قطعی برق نداریم.

وی افزود: علاوه بر این تندباد به باغات شهرستان خسارت وارد ساخته و دیوار یک پرورش ماهی در روستای ارباب کندی نیز ریزش کرده است.

فرماندار مشگین شهر با اشاره به چند مورد ریزش دیوار به دلیل استحکام اندک در سطح شهرها تصریح کرد: خوشبختانه تندباد خسارت جانی و مصدومیت نداشته است.

رحیمی زاد افزود: متأسفانه تندباد موجب شکستگی بیش از ۱۰۰ اصله درخت در این شهرستان شده و آمار دقیق در حال ارزیابی و بررسی است.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *