تصادف خونین ۲۰۶ با تریلی در جاده خاوران

به نقل از پرتال خبر در اخبار حوادث : 

خبرگزاری تسنیم: بعد از ظهر روز گذشته تصادف شدید خودروی پژو 206 با یک دستگاه خودروی تریلی در مسیر شرق به غرب جاده خاوران، حوالی فرون‌آباد به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله نیروهای ایستگاه 66 آتش‌نشانی به همراه گروه امداد و نجات 15 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

محمد ناطقی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: با توجه به ترافیک بسیار شدید، نیروهای آتش‌نشانی از مسیر مخالف خود را به محل حادثه رساندند؛ در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 به شدت با قسمت عقب یک دستگاه خودرو تریلی که در حاشیه جاده متوقف بود، برخورد کرده است.

تصادف خونین 206 با تریلی در جاده خاوران

وی ادامه داد: بر اثر این تصادف راننده تریلی که مشغول تعمیر خودرویش بود؛ به شدت مصدوم و راننده خودرو سواری در داخل خودرو محبوس شده بود که نیروهای آتش‌نشانی ابتدا راننده خودرو تریلی را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند سپس با قرار دادن علائم هشداردهنده در محل حادثه و قطع جریان برق هر دو خودرو محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص هیدرولیکی مشغول امدادرسانی به راننده خودرو سواری شدند.

این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان با احتیاط کامل راننده خودروی سواری که دچار مصدومیت شدید شده بود را از خودرو خارج کرده و وی را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ نیروهای آتش‌نشانی پس از انتقال خودروها به حاشیه امن جاده و عادی شدن عبور و مرور، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *