تلویزیون SUHD سامسونگ ؛ بیشترین کارایی و کمترین مصرف

[ad_1]

سامسونگ که برای نهمین سال متوالی پرچمدار فروش تلویزیون در دنیاست، از سال ۲۰۱۱ فناوری‌های کاهش مصرف انرژی را در تولید تلویزیون‌ توسعه داده است. در همین راستا تلویزیون SUHD محصول سال ۲۰۱۵ سامسونگ نیز از جدیدترین فناوری‌های صرفه‌جویی انرژی برخوردار است.

تلویزیون SUHD سامسونگ ؛ بیشترین کارایی و کمترین مصرف

تلویزیون SUHD

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، تلویزیون‌های SUHD سامسونگ دارای یک پنل پیشرفته با ساختار سلولی ارتقا یافته‌اند که به کمک آن نور پس‌زمینه بهبود می‌یابد و بیشترین میزان روشنایی نیز ایجاد می‌شود. این تلویزیون‌ها گسترده‌ترین کنتراست با بیشترین میزان روشنایی تصویر (روشنایی دو و نیم برابر) را بدون هیچ‌گونه مصرف برق بیشتری، ارائه می‌کنند. سامسونگ در این سری از تلویزیون‌های خود امکانات ویژه‌ای مانند Motion lighting (قابلیت روشنایی) را برای کاربران خود در نظر گرفته است.

قابلیت روشنایی نیز به صورت پیش‌فرض در این تلویزیون‌ها قرار دارد که فعال‌سازی آن باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش اثرات مخرب زیست‌محیطی نیز می‌شود.

همچنین کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه صرفه جویی انرژی(Energy saving) در منوی تلویزیون میزان بهینه سازی مصرف انرژی را بر روی حالت کم ، متوسط یا زیاد قرار دهند. گفتنی است سامسونگ نرخ توسعه محصول زیست محیطی خود را تا ۹۹ درصد و بازدهی محصول خود را تا ۳۱ درصد به طور متوسط در مقایسه با سال ۲۰۰۸ افزایش داده است.

تلویزیون SUHD

سامسونگ برای تولید تلویزیون SUHDکه تلویزیونی دوست‌دار محیط‌زیست است از تکنولوژی انحصاری نانوکریستال استفاده کرده است اما این تمام داستان نیست! دغدغه اصلی سامسونگ در تولید تلویزیون، ارائه محصولی است که بهترین تجربه تماشا را در اختیار کاربران قرار دهد.

تلویزیون SUHD سامسونگ محصولی با قابلیت نمایش بی نظیر الگوریتم رنگ‌ها، مناسبترین میزان روشنایی و بیشترین میزان کنتراست و جزئیات تصویر است. در این محصول نمایش تصویر واضح‌تر و دقیق‌تر است . علاوه بر این، کاربران می‌توانند با تلویزیون‌های SUHD Curvedکه دارای طراحی شیک و منحصر به فرد هستند، تماشای بهترین کیفیت تصویر را تجربه کنند

[ad_2]

Source

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *