جایگاه محیط زیست در چهارمحال و بختیاری ارتقاء یافته است

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی عصر سه شنبه در شورای اداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه جایگاه محیط زیست در چهارمحال و بختیاری ارتقاء یافته است، عنان کرد: به همت تلاش های انجام شده در دولت یازدهم، جایگاه محیط زیست در چهارمحال و بختیاری ارتقاء یافته است.

وی با اشاره به کاهش بارش ها و تشدید خشکسالی در این استان، عنوان کرد: خشسکالی در چهارمحال و بختیاری جدی است و  منابع آب این استان کاهش شدیدی داشته است.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: هم اکنون خشکسالی و کمبود منابع استان در برخی نقاط استان از جمله لردگان  بروجن حادتر است و باید زمینه برای رفع مشکلات آب در این منطقه فراهم شد.

وی تاکید کرد: اجرای طرح سد خرسان سه در این استان ضروری است و محیط زیست باید نظر کارشناسی خود را هر چه زودتر در زمینه اجرای این پروژه اعلام کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: اجرای برخی از طرح های غیرکارشناسی شده در این استان سبب ایجاد خسارت های در حوزه منابع آب شده است.

وی تاکید کرد: اجرای غیر کارشناسانه طرح تونل ۳ کوهرنگ موجب خشک شدن برخی از منابع آبی این استان از جمله چشمه مروارید شده است.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *