جلوگیری از موازی کاری درحوزه فرهنگ/ جامعه ای که مایوس شود می میرد

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علی اصغر حسینی ظهر دوشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی افزود: باید مسائل و هدفگذاری هایی که مطرح شد را در جاهایی که تضاد نیست انجام دهیم و باید از موازی کاری جلوگیری شود و کارها دقیق و حساب شده باشد.

حسینی با بیان اینکه پولی که برای فعالیت های مختلف هزینه می شود از بیت المال است، ابراز داشت: مدیریت ‌این حوزه و جلوگیری از هدر رفت منابع نیز مورد تاکید است.

حسینی گفت: در ابتدا باید زمینه فراهم شود و باید دید میخواهیم چه کاری را انجام دهیم.

امام جمعه یاسوج گفت: از نظر قانون اسلام چیزی کم نداریم و از نظر اجرای احکام مشکل وجود دارد و  قانونی که به خوبی اجرا شود کارساز است.

وی تصریح کرد: نظم در کارها خوب است و باید مسئولان در این راستا به خوبی عمل کنند.

حسینی با اشاره به جلسات شورای فرهنگ عمومی خاطرنشان کرد: باید دید خروجی فرهنگ عمومی چه بوده است و چه کاری انجام داده ایم.

حسینی گفت: با ظرفیت های دینی، مذهبی، رهبری و نخبگان و ایثارگرانی که داریم،  باید روزبه روز گام های بلند تر برداریم و همچنین باید از تمام ظرفیت ها استفاده کرد.

امام جمعه یاسوج ابراز داشت: تکرار و مکررات تنها در درس خواندن خوب است و هرکس کار تکراری انجام دهد چیزی جز پشیمانی ندارد.

وی افزود: تحقق فعالیت های ابتکاری و مناسب با هدفگذاری ها ضروری است.

حسینی با بیان اینکه جوانان بار سنگین دین را بر دوش دارند و باید قدر خود را بدانند و ناامید نشود، گفت: هرجامعه ای که مایوس شود می میرد، و باید در جامعه امید وجود داشته باشد.

حسینی با اشاره به برگزاری کنگره ملی مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی گفت: امید است برنامه ای مناسب و شایسته در این راستا برگزار شود.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *