حضرت معصومه اسوه فضائل اخلاقی/ سیره این بانو در جامعه تبیین شود

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، غزاله مرادی عضو مجمع تقریب مذاهب در همایش بزرگ گوهر علم و عفاف که بعد از ظهر امروز همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) در سالن شهید رحمانی برگزار شد، اظهار داشت: شخصیت برجسته حضرت معصومه(س) الگوی گوهر علم و عفاف در دین مبین اسلام است.

وی افزود: لازم است دختران جامعه اسلامی ایران حضرت معصومه (س) را سرمشق زندگی قرار دهند و خانواده ها نیز بایستی به دختران محبت و توجه ویژه داشته باشند.

وی با تاکید بر حفظ عفت و پاکدامنی توسط دختران بیان کرد: یکی از مهم‌ترین فاکتورهای زندگی دختران حفظ عفت و پاکدامنی است و این ویژگی در لحظه به لحظه زندگی معصومین مشاهده می‌شود و باید مورد توجه ویژه ما قرار گیرد.

مرادی با تاکید بر اینکه دختران نیمی از جامعه ما را تشکیل می دهند، گفت: مهمترین هدف استکبار ضربه زدن به اصل اسلام و انقلاب از طریق وارد کردن هجمه به دختران است.

وی بیان کرد: استکبار جهانی در اتاق های فکر خود به این نتیجه رسیدن با نشانه گرفتن عفت و پاکدامنی بانوان جامعه اسلامی می توانند ضربه اصلی خود را به انقلاب وارد نمایند.

عضو مجمع اتحادیه زنان مسلمان جهان اسلام  به وظیفه سنگین خانواده ها در تربیت فرزندان اشاره کرد و گفت: روز ملی دختران فرصتی جدید برای بررسی جایگاه و امکانات دختران جامعه است، دخترانی که مادران فردا هستند و تربیت صحیح آنها تضمین موفقیت جامعه آینده است.

وی عنوان کرد: دشمنان ما از سال های قبل با هزینه های کلان در صدد گرفتن روحیه اعتقاد، خودباوری و عفت و حجاب بانوان جامعه ما هستند.

عضو مجمع اتحادیه زنان مسلمان جهان اسلام بر گسترش فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به عنوان عبادت اجتماعی تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *