حمله مردان نقابدار به مالیکا شراوات بازیگر زن هندی

پرتال خبر:

سه مرد نقابدار به مالیکا شراوات بازیگر زن هندی در پاریس حمله کرده و قصد سرقت از وی را داشتند که با داد و بیداد این بازیگر پا به فرار گذاشتند . این بازیگر سرشناس هندی در بمبئی و لس آنجلس زندگی می کند و برای یک ملاقات کاری به پاریس سفر کرده بود.

شراوات 40 ساله در حال بازگشت به خانه در راهروی آپارتمانش با سه مرد نقاب دار روبه رو شد. این حادثه شش هفته پس از سرقت از خانه کیم کارداشیان در پایتخت فرانسه روی داد.

در این حادثه مردان نقاب دار با گاز اشک آور به این بازیگر حمله کرده و او را روی زمین انداخته و مورد ضرب وشتم قرار دادند. به نظر می رسد که این افراد قصد سرقت کیف شراوات را داشتند، اما هنگامی که با مقاومت و داد و فریاد او روبه رو می شوند پا به فرار می گذارند.

این بازیگر سرشناس هندی در بمبئی و لس آنجلس زندگی می کند و برای یک ملاقات کاری به پاریس سفر کرده بود.

مالیکا شراوات

مالیکا شراوات بازیگر زن هندی

براساس گفته های پلیس شهر پاریس مردان نقاب دار دستگیر نشده اند و هنوز انگیزه اصلی آن ها برای دست زدن به این کار مشخص نیست.

نام واقعی شراوات، ریما لامبا است. او برای بازی در فیلم هایی چون کمدی «خوش آمدید» و تریلر «قتل» در سینمای هندوستان شهرت بسیاری دارد. او به تازگی در فیلم اکشن ماجراجویانه «مهاجمان زمان» محصول سینمای چین نقش آفرینی کرده است.

با اینکه شراوات از جمله هنرمندان فعال در فضای مجازی است، اما از زمان حادثه حمله در پاریس تاکنون در شبکه های اجتماعی مجازی هیچ مطلبی در این باره منتشر نکرده است.

حمله مردان نقابدار به مالیکا شراوات بازیگر زن هندی

[ad_2]

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *