خدمت به اقشار محروم رضایت ملت و اقتدار کشور را رقم می زند

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علی حسینی پور، عصر شنبه در نشست هیات امنای مجمع خیرین مسکن ساز استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: امیدواریم کارهایی که در آینده مجمع خیرین مسکن ساز انجام می دهد ادامه حرکت خوب گذشته باشد و کم و کاستی هایی که در مدت این چند سال وجود داشته و کارهایی که انجام نشده با موفقیت به یاری خدای متعال به اتمام و بهره برداری برسد.

امام جمعه موقت اراک و مدیر حوزه علمیه استان مرکزی افزود: این نشست باید زودتر برگزار می شد که به دلیل تداخل آن با ماه رمضان و دیگر مشکلات این جلسه انجام نشد اما انجام وظیفه در این زمینه بسیار کار مهمی است و همه علی الخصوص مسئولین باید در انجام این وظیفه کوشا و راسخ باشند.

حسینی پور تصریح کرد: در قرآن آمده است که اگر خداوند می خواست همه را یکسان قرار می داد اما انسان ها را مختلف آفرید تا معلوم شود کدامیک از افراد بیشتر در مسیر نیکوکاری گام برمی دارد و به سوی خیرات سبقت می گیرد.

امام جمعه موقت اراک و مدیر حوزه علمیه استان مرکزی ادامه داد: خداوند متعال زمینه را برای همه انسان ها آماده کرده است تا کار خیر انجام دهند، افراد برجسته دارای خصوصیت های خارق العاده نیستند بلکه انسان ها در یک شکل و شرایط خاص خلق شده اند و این شایستگی انسان ها است که آن ها را از دیگران متمایز می کند و در مسیر انسانیت و صراط مستقیم حرکت می دهد.

وی خاطرنشان کرد: این شایستگی ها و مسیر درست است که ما را از حیث قدرت و عظمت به جایی رسانده که دوست و دشمن اذعان به آن دارند؛ دشمنان به صورت آشکارا و بی پروا با نظام اسلامی دشمنی می کنند و دم از برکندن این ریشه ها می زنند که این آرزوی شوم هیچگاه تحقق نخواهد یافت.

امام جمعه موقت اراک و مدیر حوزه علمیه استان مرکزی تصریح کرد: شاهدیم که هر روز بر عظمت این نظام افزوده می شود و ما باید به پیشبرد اهداف آن کمک کنیم؛ یکی از این اهداف رسیدگی به اقشاری است که از داشتن حداقل ها محروم هستند و مردم و مسئولان به ویژه دست اندرکاران امر، باید در این زمینه احساس مسئولیت کنند.

در این نشست همچنین عزیز فیلی، معاون امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مسکن ساز استان مرکزی از هفت نفر عضو اصلی و دو نفر بازرس تشکیل شده که هیئت مدیره بین خودشان باید مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره انتخاب کنند.

وی بیان کرد: هیئت امنای این مجمع از ۱۷ نفر تشکیل شده و هفت نفر به عنوان عضو هیئت مدیره پیشنهاد داده شد که با رای هیات امنا انتخاب شدند تا به فعالیت خود به عنوان هیئت مدیره ادامه دهند.

معاون امور عمرانی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: اعضای هیات مدیره شامل رئیس سازمان نظام مهندسی، یک عضو شورای اسلامی شهر اراک، مدیر کل بنیاد مسکن استان مرکزی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی و سه نفر دیگر هستند.

فیلی تصریح کرد: همچنین دو نفر به عنوان عضو علی البدل این هیئت مدیره هستند و دو نفر دیگر هم به عنوان بازرسان ناظر بر پروژه های این مجمع فعالیت می کنند.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *