ریزش آوار ساختمان مسکونی در مشیریه

به نقل از پرتال خبر در اخبار حوادث : 

خبرگزاری میزان: بخش زیادی از یک ساختمان سه طبقه مسکونی صبح امروز دچار ریزش شد که خوشبختانه تلفات و خسارت جانی نداشت.

 

به دنبال اعلام حادثه آوار یک ساختمان مسکونی درشهرک مشیریه، خیابان صالحی به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 78 و همچنین گروه امداد و نجات 2 این سازمان را به محل حادثه روانه کرد.

حمیدرضا محسنی افسر آماده منطقه 8 عملیات آتش نشانی تهران درتشریح این حادثه اظهارداشت: پس از رسیدن به محل مشاهده شد که دریک ساختمان سه طبقه مسکونی به دلیل انجام کارهای عمرانی درملک مجاور ناگهان بخش زیادی از آن فروریخته است که بنا به اظهارهمسایگان در زمان وقوع این حادثه کسی داخل ساختمان حضور نداشت.

 

ریزش آوار ساختمان مسکونی در مشیریه

وی که به همراه نیروهای عملیات در محل حضور یافته بود، افزود: امدادگران آتش نشانی ضمن ایمن سازی محل حادثه، برای اطمینان از درستی اظهارات ساکنان بی درنگ به جستجوی محل آوار پرداختند.

 

ریزش آوار ساختمان مسکونی در مشیریه

این افسرآماده آتش نشانی با اشاره به این که خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی نداشت، خاطرنشان کرد: آتش نشانان به منظور پیشگیری از حوادث دیگر، در خصوص تردد نکردن افراد در اطراف این ساختمان، تذکرات ایمنی لازم را به ساکنان و مالکان ارائه کردند.

محسنی با اعلام این که محل حادثه برای انجام اقدامات بعدی به عوامل شهرداری منطقه سپرده شد، تاکید کرد: علت بروز این حادثه و همچنین برآورد خسارات مالی وارده هم اکنون توسط کارشناسان در حال بررسی است.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *