فرهنگ زمینه‌ساز تحولات اقتصادی و اجتماعی در جامعه است

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سعید مهدوی امین در نشست بازرسین سازمان تبلیغات اسلامی با روسای ادارات تبلیغات اسلامی لرستان ضمن خوش آمد گویی به آیت الله نیازی نماینده مردم لرستان در مجلس خبر گان رهبری و هیئت بازرسی سازمان مرکزی گفت: فرهنگ زمینه ساز تحولات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی است.

وی با بیان اینکه اگر به سیر توسعه در جهان نگاه کنیم هیچ جامعه ای به توسعه اقتصادی و سیاسی دست نیافته است مگر اینکه در گام نخست مسیر توسعه در عرصه فرهنگ را طی کرده باشد گفت: اگر به سیر توسعه در اروپا نظری بی اندازیم مشاهده می‌کنیم که کشورهای اروپایی اول به توسعه فرهنگی دست یافتند و سپس دیگر مراحل توسعه را طی کردند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه از ضروریات مدیریت کارآمد وجود نظام نظارتی و بازرسی است، بیان کرد: بازرسی چشم بینا و گوش هوشیار است و با مقابله با فساد و آنچه که سلامت اداره تبلیغات اسلامی را به خطر می‌اندازد، باید تلاش کرد.

ایت الله نیازی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری نیز در این نشست ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیتهای سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اخلاص در کارها باعث می‌شود در رفتار و کردار افراد تاثیر بسزایی به وجود بیاید.

وی گفت: کار که با اخلاص و تنها برای کسب رضایت الهی باشد افراد تمام توان خود را برای بهتر ایفا کردن کار خود انجام می دهند.

بنابر این گزارش، در ادامه این جلسه مدیران و روسای ادارات شهرستانهای استان به ارائه پیشنهادات و گزارشی از وضعیت فعالیت‌های اداری خود پرداختند و بازرسان سازمان مرکزی از فعالیت مجموعه تبلیغات اسلامی لرستان تقدیر کرده و اعلام داشتند در صورت وجود هر گونه پیشنهاد و انتقادی، کارکنان و مجموعه تبلیغات اسلامی لرستان می توانند با ورود به سایت سازمان تبلیغات اسلامی و ورود به بخش بازرسی شکایات و پیشنهادات خود را اعلام کنند.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *