محموله ۲۳۲ کیلویی تریاک در عملیات مشترک پلیس سمنان و کرمان کشف شد

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبر نگار مهر به نقل از  پایگاه خبری پلیس سمنان، سردار روح الامین قاسمی بابیان جزئیات کشف محموله ۲۳۲ کیلویی تریاک، ابراز داشت: با تلاش و پیگیری های گسترده و چند ماهه اطلاعاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان، عاملان انتقال یک محموله بزرگ مواد و چگونگی انتقال آن شناسایی شدند.

وی با اشاره به فعالیت قاچاقچیان در شرق کشور تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی و تعامل هدفمند با پلیس کرمان، عملیات دستگیری سوداگران مرگ به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی سمنان با اشاره به هلاکت رسیدن یکی از سوداگران مرگ در این عملیات، ابراز داشت: در این عملیات که روز گذشته در شهر کرمان اجرا شد، ماموران انتظامی با شناسایی سواری پژو پارس قاچاقچیان، دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به آن، متواری شد.

 قاسمی در ادامه تصریح کرد: بلافاصله با اجرای طرح مهار با هدف متوقف کردن خودرو، ماموران با رعایت کامل قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کردند که با توقف سواری پژو پارس و بازرسی از آن، محموله ۲۳۲ کیلویی تریاک کشف شد.

وی افزود: چنانچه مردم با مورد مشکوکی مواجه شدند می توانند مراتب را بلافاصله با نیروی انتظامی مطرح کنند تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *