هاکی گلستان در گرگان خلاصه شده است/ نیازمند پشتوانه سازی هستیم

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

نوید طاهری راد در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: هاکی گلستان در حال حاضر فقط در گرگان فعالیت دارد و این در حالی است که پیش از این شهرستان‌هایی مانند بندرترکمن و آق قلا هم فعال بودند.

وی افزود: استعدادهای زیادی در هاکی گلستان وجود دارند و نیاز است تا تمامی شهرستان‌ها فعال شوند و بتوانیم با استعدادیابی برای هاکی استان پشتوانه سازی کنیم.

بازیکن گلستانی تیم ملی هاکی کشورمان در خصوص صعود نکردن نماینده استان به لیگ برتر، خاطرنشان کرد: در رقابت‌های لیگ دسته اول دو تیمی که بازیکنان بهتری جذب کرده بودند موفق به صعود به لیگ برتر شدند.

طاهری راد ادامه داد: سه بازیکن غیر بومی که تیم گلستان جذب کرده بود نتوانستند به تیم کمک کنند و فکر میکنم اگر از بازیکنان بومی استفاده می‌کردیم راهی لیگ برتر می‌شدیم.

وی یادآور شد: با این شرایط باید یک فصل دیگر پشت خط لیگ برتر بمانیم و در انتظار باشیم تا تیمی انصراف دهد و گلستان جایگزین شود.

طاهری راد بیان کرد: استان گلستان بازیکنان و مربیانی که دارد که قهرمانی آسیا را در کارنامه دارند و اگر بتوانیم حامی مالی خوبی جذب کنیم به طور قطع جزو چهار تیم لیگ برتر خواهیم شد.

وی اضافه کرد: هاکی گلستان در رده‌های پایه همواره جزو برترین‌های کشور بوده اما در رده بزرگسالان حتی در لیگ برتر هم تیم نداریم و امیدوارم این مشکل همیشگی حامی مالی بالاخره برطرف شود.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *