هیچ سرمایه‌گذاری در زنجان نباید پشت در بماند

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر،  اسدالله درویش‌امیری ظهر سه شنبه در مراسم صنعت و معدن، افزود: کشور به قانون‌زدایی نیازمند است و  زیاد بودن قانون حواشی و پیرامون و تفسیر آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

وی اظهار کرد: ۱۰ هزار میلیارد تومان برای نوسازی و و بازسازی صنایع از طریق تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده وسهم استان زنجان ۲۷۰ میلیارد تومان است.

استاندار زنجان گفت: ۲۰ هزار میلیارد تومان برای طرح رونق بدون سقف استانی در کشور در نظر گرفته شده  واقتصاد در شرایطی تحول پیدا می‌کند که تولیدات در کشور نمانده و صادر شود.

درویش امیری بر لزوم تعامل صنعت و دانشگاه تاکید کرد و گفت: باید در استان این امر مهم تقویت شود و بسترها برای توسعه این امر فراهم شود. 

وی تاکید کرد: امروز با افتخار از سرمایه‌گذاری و تولید و اشتغال و تولیدکنندگان در استان زنجان استقبال می‌کنیم و  در کشور نیازمند سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی هستیم و ما باید موانع را از پیش روی تولیدکنندگان برداریم. 

استاندار زنجان گفت: صنعت ریلی ما نیاز به واگن‌های جدید و تجهیز به تکنولوژی روز دنیا داردو درصدد این هستیم که فاز دوم ایریکو اجرا شود.

درویش امیری با تاکید بر اینکه  در استان زنجان هیچ سرمایه‌گذاری نباید پشت درها بماند؛ چرا که استان محتاج آن‌ها است، گفت: تا روزی که من در زنجان هستم هیچ سرمایه‌گذاری پشت در نخواهد ماند و فرش قرمز را زیر پایش پهن خواهیم کرد. 

وی  ابراز کرد: تولید و اشتغال را بخش خصوصی ایجاد و دولت بستر را فراهم خواهد کرد و در سال گذشته در طرح رونق صنایع و واحدهای تولیدی حمایت لازم را داشتیم.

درویش امیری  با بیان اینکه برای نظام جمهوری اسلامی ایران زیبنده نیست که در کوچه و خیابان بیکار باشد و باید برای این جوانان توانمند اشتغال ایجاد شود، یاد آورشد: قرار نیست دولت  اشتغال ایجاد کند و باید بستر را برای ورود سرمایه گذار فراهم  کند. 

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *