پروژه های نیمه تمام آموزش وپرورش به بخش خصوصی واگذار شود

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، گودرز امیری عصر یکشنبه در شورای آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پروژه های نیمه تمام آموزش وپرورش به بخش خصوصی واگذار شود، اظهار داشت: باید از ظرفیت های بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش بهره گیری کرد.

وی ادامه داد: توسعه مدارس نقش مهمی در توسعه اموزش در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری دارد.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: باید از ظرفیت خیران برای توسعه فضاهای آموزشی در مناطق محروم استان بهره گیری کرد.

آموزش مربیان مراکز پیش دبستانی در استان چهارمحال و بختیاری ضروری است

وی با اشاره به اینکه هم اکنون خیران در احداث مدارس در نقاط محروم استان گام های بلند برداشته اند، ادامه داد: باید تلاش شود که کمک های خیران در مسیر مدرسه سازی در این استان افزایش یابد.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: نظارت ها باید بر روی پیش دبستانی ها در استان افزایش یابد.

وی ادامه داد: آموزش مربیان مراکز پیش دبستانی در استان چهارمحال و بختیاری ضروری است.

سرپرست استانداری چهارمحال و بختیاری و معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به آموزش های پیش دبستانی در ارتقای سطح علمی دانش آموزان بد ورود به مدارس نقش مهم دارد، ادامه داد: باید آموزش ها در بخش پیش دبستانی طبق استاندارد های انجام شود.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *