پیشوا با ۱۰۰ هزار جمعیت حتی یک تخت بیمارستانی ندارد

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری صبح چهارشنبه در جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال، سرمایه گذاری، درآمد، آموزش و پژوهش که با حضور محمد حسین مقیمی، استاندار تهران، محمد کرم محمدی فرماندار پیشوا و تعدادی از مدیران کل استان تهران در سالن جلسات فرمانداری پیشوا برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به مطالبات مردم این شهرستان، گفت: متاسفانه شهرستان پیشوا با جمعیت بیش از ۱۰۰ هزار نفر، حتی یک تخت بیمارستانی ندارد.

وی جاده دسترسی شهرستان پیشوا را مورد اشاره قرار داد و گفت: متاسفانه پیشوا در بن بست قرار گرفته و با اندک بودجه ای می توان این شهرستان را از بن بست خارج کرده و شهرستان را به آزادراه قم-گرمسار متصل کرد.

امام جمعه پیشوا سپس به حوزه کشاورزی این شهرستان اشاره کرد و افزود: علی رغم تولیدات بسیار خوب دامی و کشاورزی، مشکل آب در این شهرستان به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.

باقری با اشاره به مباحث اجتماعی، فرهنگی و ورزشی بیان داشت: شهرستان پیشوا در قسمت ورزش و جوانان با مشکلات عدیده روبرو است و شهرک هایی که ساخته شده اند فاقد زیرساخت های لازم در این زمینه هستند و فضا و امکانات ادارات موجود در شهرستان نیز با محرومیت و کمبود امکانات روبرو هستند.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *