کلینیک مدرن – ۵۰% تخفیف لیپوماتیک، کاشت مو، ابرو و مژه

به نقل از پرتال خبر در سلامت و پزشکی : 

کلینیک مدرن ساعی
کلینیک مدرن ساعیکلینیک مدرن ساعی
کلینیک مدرن ساعیکلینیک مدرن ساعی
کلینیک مدرن ساعیکلینیک مدرن ساعی

جشنواره کلینیک مدرن


50% تخفیف کاشت مو
50% تخفیف کاشت ابرو
50% تخفیف کاشت مژه
50% تخفیف پیکر تراشی

 

فقط به مدت 30 روز

 

در کاشت مو به روش SUT دیگر نیازی به تیغ جراحی، بیهوشی، به جا ماندن اسکار، برش نبوده و هیچ گونه عوارضی نداشته و کلینیک مدرن می تواند به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین مجرب، برداشت و پیوند مو را تا 14000 تار موی واقعی، که 3 برابر نسبت به روش های قدیمی بیشتر می باشد را انجام دهد.

 

کلینیک مدرن ساعی 

کاشت مو

بیش از پنجاه درصد از مردان تا 50 سالگی ریزش موی سر را تجربه می کنند و در بسیاری از آن‌ها، ریزش مو زودتر در 20، 30 سالگی یا حتی در دوره نوجوانی شروع می‌شود. ریزش مو مردان اغلب چیزی بیشتر از کم پشت شدن خط مو است. این مشکل معمولا اعتماد به نفس و روحیه فرد را تحت تاثیر قرار داده است.

در کاشت مو طبیعی، واحد های فولیکولی مو از ناحیه اهدا کننده مو که اغلب موی پشت سر است جدا می شود و به ناحیه دریافت کننده (ناحیه طاس سر) انتقال داده می شود. این واحدهای فولیکولی طبیعی هستند و در صورتی که به درستی کشت شوند، رشد طبیعی مو در ناحیه طاس سر خود اتفاق می افتد. کاشت موی طبیعی و کاشت مو ابرو روشی ایمن است، دوره بهبودی کوتاه و عوارض جانبی اندکی دارد. مسئله ای که در موفقیت و اثرگذاری این عمل بسیار مهم است این است که، جراحی که این روش را انجام می دهد باید مهارت و تجربه بالایی داشته باشد.

وقتی فردی دچار طاسی و یا کم مویی باشد می تواند از یکی از روش های کاشت مو استفاده کند.  کاشت موی طبیعی یک عمل جراحی می باشد و برای دریافت بهترین نتیجه کاشت مو می بایست توسط پزشک متخصص و جراح انجام شود. طبق قوانین داخلی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کاشت مو فقط در بیمارستان ها و کلینیک های دارای مجوز انجام عمل کاشت مو می تواند انجام شود. این مجوز در محل کلینیک کاشت مو می بایست نصب و برای بیماران قابل رویت باشد. کاشت مو به روش های سه گانه Fit ،Fut و یا روش ترکیبی استفاده می شود که هریک ویژگی های خود را دارد و پزشک پیش از عمل کاشت مو نسبت به وضعیت موی بیمار بهترین روش را انتخاب می نماید.
کاشت مو یا پیوند موی زنده جابجا کردن موهای موجود فرد می باشد و اضافه کردن مو به سر فرد نیست در حقیقت در کاشت مو ما موهای پشت سر فرد را که به آن بانک مو می گوئیم برمیداریم و آنها را آماده می کنیم و در جلوی سر و مناطق طاسی کاشت انجام می دهیم. در این پروسه انتقال بانک موی مراجعه کننده بسیار مهم می باشد . تکنیک متخصص جراح کاشت مو نیز بسیار مهم می باشد تا بیشترین مقدار مو برداشته و کاشته شود و موها در بهترین جای طاسی کاشته شود و بهترین نما و بیشترین تراکم ایجاد شود.

 

کلینیک مدرن ساعی 

 

کاشت ابرو


ابروهایی
که پر هستند، ظاهر متناسب و زیبایی دارند و معمولاً توجه سایرین را به خود
جلب نمی‌کنند. اما چیزی که باعث جلب توجه دیگران می‌شود، وجود ابروهای
نازک یا خالی است که می‌تواند توجه ناخواسته سایر افراد را به سمت شما جلب
کند. در کلینیک مدرن، از روش‌های تأیید شده کاشت ابرو برای رفع دائم
مشکل کم مویی ابرو استفاده می‌کنیم. ترمیم ابرو یک راهکار مؤثر برای
جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش‌های کوچک از موهای از بین رفته است که به خاطر
برداشتن بیش از حد موی ابرو، اثرات ناشی از زخم‌ها، یا مسائل ژنتیک در
افراد مشاهده می‌شود. برای ترمیم ابرو از تکنیک‌های مشابه کاشت موی ابرو
استفاده می‌شود که در آن مقدار کمی از موهای بالای ناحیه گوش در ناحیه ابرو
کاشته می‌شود. این فرآیند توسط پزشکان متخصص پوست و مو انجام می‌شود و
مانند کاشت مژه دائم فقط به ۴ الی ۷ ساعت زمان نیاز دارد. که در ادامه به
بحث هزینه و مراحل کاشت ابروی طبیعی می‌پردازیم.

 

کلینیک مدرن ساعی 

 

لیپوماتیک


لاغری با لیپوماتیک یک راه سریع و موثر برای برداشتن چربی هایی است که پیش از این قادر به از بین بردن آن نبوده اید.
به کمک لیپوماتیک چربی های تجمع یافته در نواحی مختلف مانند پهلو و ران ها و شکم و کفل ها را می توان از بین برد.
پیش از لیپوماتیک دستگاه هایی نظیر لیپولیز یا لیپوساکشن مورد استفاده قرار می گرفت، در بهره گیری از روش های ساکشن و یا لیپولیزر که منجر به تخلیه چربی ها می شد، حالت تهاجمی تری نسبت به لیپوماتیک داشت. این روش بسیاربی خطر می باشد و امروزه در دنیا یک روش مطمئن برای لاغری و تخلیه چربی شناخته شده است. لاغری با لیپوماتیک مخاطره ای برای فرد در پی ندارد و معمولا در طول یک جلسه نتیجه ی بسیار مطلوبی را به فرد متقاضی ارائه می کند. به کمک لیپوماتیک تمام نواحی بدن که دارای توده چربی بوده را می توان تراشید و چربی های انباشته در آن ناحیه را از بین برد.

البته از بین بردن چربی ها در روش لیپوماتیک به معنای سوزاندن چربی ها نیست، عبارت برداشتن چربی برای لیپوماتیک مناسب تر است، زیرا لیپوماتیک با قدری که دارد مانع از سوختن چربی ها می شود و در واقع بافت و سلول های چربی را بدون کوچکترین آسیب از زیر پوست بیرون می کشد. به همین دلیل است که یک مزیت بسیار فوق العاده را به متقاضیان ارائه می نماید و آن هم تزریق چربی بیرون کشیده شده در سایر نواحی است.

 

کلینیک مدرن ساعی 

 
کاشت مژه

فرآیند کاشت مژه طبیعی شامل مجموعه ای از برش های کوچک در بالا و پایین پلک همراه با جاسازی موهای مژه است. فولیکول های مو پوست سر برداشت می شوند و سپس در نواحی مخصوصی از پلک پیوند زده می شوند. بخیه ها موهای پیوندی را محکم سرجای خود نگه می دارند و پزشک جراح می تواند 24 تا 40 مژه بکارد. کل این فرآیند کمتر از دو ساعت طول می کشد و تا یک هفته پس از جراحی فرد کمی درد، کبودی و ورم را احساس می کند. بخش زیادی از درد بوجود آمده در عرض 7 تا 10 روز از بین می رود و می توان با مصرف داروهای مسکن بازاری و استراحت آن را کنترل کرد. پس از یک دوره 6 تا 12 ماهه، مژه های پیوند زده شده به صورت طبیعی رشد می کنند و باید کوتاه شوند تا اندازه مناسبی پیدا کند. نگهداری از مژه های پیوندی شامل کوتاه کردن، فر زدن و سایه زدن به آنها است تا ظاهر کاشت مژه طبیعی تر باشد. گفته می شود که مژه های پیوندی به صورت دائمی رشد می کنند و حداقل ماهی یک بار باید کوتاه شوند.


کلینیک مدرن ساعی 

کلینیک مدرن انتخاب هنرمندان و ستارگان

زیبایی با تکنولوژی روز آمریکا
 

 

 برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت کلینیک مدرن مراجعه نمایید.

صفحه ی اینستاگرام ما را دنبال کنید.

کلینیک مدرن ساعی آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید والی نژاد، پلاک 26

 

 

کلینیک مدرن ساعی 

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *