۶۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی در استان سیستان و بلوچستان اجرا شد

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، بعد از ظهر امروز با حضور علی‌اوسط هاشمی، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان استان عملیات احداث مرکز جامع سلامت روستای “هیت” شهرستان قصرقند با کلنگ‌زنی استاندار آغاز شد.

علی‌اوسط هاشمی در این مراسم اظهار داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۳۰۰ میلیون تومان و با زیربنای یک هزار ۲۰۰ متر  اجرا می‌شود و پیش‌بینی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: پروژه‌هایی که دولت یازدهم در راستای توسعه بخش بهداشت و درمان در نقاط مختلف کشور و به ویژه نقاط دورافتاده و محروم استان سیستان و بلوچستان اجرا کرده بسیار قابل توجه است و بخش زیادی از نیاز مردم به خدمات درمانی را مرتفع کرده است.

وی با اشاره به  نگاه ویژه دولت نسبت به بخش بهداشت و درمان استان سیستان و بلوچستان، گفت: اجرای بیش از ۶۰۰ پروژه در طول ۴ سال گذشته در بخش بهداشت و درمان استان قابل تامل است و باید قدردان آن باشیم.

هاشمی خاطرنشان کرد: بدون شک با توجه به نگاه ویژه دولت در رابطه با خدمت‌رسانی به مردم محروم سیستان و بلوچستان، در طول ۴ سال آینده نیز شاهد توسعه بخش بهداشت و درمان استان خواهیم بود.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *