۸۱ پروژه در بخش هزارجریب بهشهر اجرا شده است

به نقل از پرتال خبر در اخبار استانها : 

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار چهارشنبه شب در دیدار با خانواده‌های شهدا و مردم روستاهای هزارجریب بهشهر افزود: در منطقه هزارجریب بهشهراتفاق خوبی افتاده که همه منطقه هزارجریب به کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

وی اظهار کرد: گازرسانی، آبرسانی، جاده سازی و رونق معیشت مردم و کارهای اقتصادی مناسبی در این بخش انجام شد که بیانگر تلاش برای رفع محرومیت‌ها است.

استاندار مازندران گفت: با توجه به اینکه نظام یکی از سیاست‌های مهم آن فقرزدایی و محرومیت زدایی است با توجه به منویات رهبری در شرایط کنونی تلاش داریم تا برنامه‌های سازندگی و توسعه اقتصادی با قوت در روستاها و مناطق محروم دنبال شود.

فلاح ادامه داد: بسیج سازندگی با تمام در پروژه‌های سازندگی و روستایی و جاده سازی وارد شده است و کارهای مهم و اثرگذاری ارائه کرده است..

وی افزود: شرایط هزارجریب مثل اوایل انقلاب در سازندگی است و اکنون اتحاد و همبستگی بیشتری حاکم شده است که اراضی شیبدار به باغات و گیاهان دارویی، زعفران و فعالیت‌های جنبی کار مهمی است که با همکاری جهادسازندگی در حال انجام است.

این مسئول گفت: باید تلاش شود تا هر روستا سهمیه داشته و با توجه به فعالیت‌های اقتصادی پروژه تعریف کند و از اعتبارات استفاده کند.

فلاح با بیان اینکه وجود نعمت گاز تحول عظیم در منطقه هزارجریب است؛ یاداور شد: هفته آینده گاز مازندران برای ۵۰ سال آینده خودکفا می‌شود و انتقال گاز دامغان به مازندران با هزارمیلیارد تومان سرمایه گذاری به پایان رسیده است و مشکلی در این بخش نداریم.

وی همچنین با بیان اینکه ۲۱ میلیارد تومان اعتبارات به دهیاری‌های بهشهر در دولت یازدهم پرداخت شده است؛ بیان داشت: این اعتبارات ۲.۵ برابر دولت‌های گذشته است.

استاندار مازندران با تاکید بر توسعه گردشگری افزود: این منطقه هم به دلیل ظرفیت‌های مختلف می‌تواند همچون کلاردشت به قطب گردشگری تبدیل شود که البته کلاردشت را از ما گرفته‌اند و فرهنگ و مدنیت استان مازندران در کلاردشت پیاده نمی‌شود.

فلاح گفت: باید در منطقه هزارجریب با مدیریت مناسب تلاش شود تا منطقه گردشگری با هویت دینی و محلی شکل گرفته و منطقه گردشگری مناسبی برای کشور و جهان باشد.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *